Neler Yapıyoruz?

Split Klima

Split klimalar; bağımsız üniteleri ve kullandıkları çevre dostu gazlarla çok verimli yeni nesil klimalardır. Ekonomik ve pratik kullanımı sebebiyle kullanımı çok yaygındır.

Merkezi Klima ( VRF )

VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir.VRF Klima Sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.

Klima Santralleri

İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin en önemli elemanı olan klima santralleri ortamın taze hava miktarını kontrol ederken, sıcaklık ve nem oranlarının da hassasiyetle ayarlanmasına olanak tanır. Ayrıca klima santralleri ortam havasında bulunan toz, parçacık ve klima santrali tipine göre mikro organizmaları da başarılı bir şekilde filtreleyebilir. Günümüzde paket tip klima santralleri otomasyon sistemi ile kontrol edilebilmesi, kullanım kolaylığı ve az yer kapladığı için daha çok tercih edilmektedir.

Multi Klima Sistemi

Multi klima sistemleri ağırlıklı olarak konut ve küçük iş yeri projelerinde kullanılmaktadır. Genel olarak tercih edilme sebepleri arasında tek bir dış üniteye 5 adete kadar iç ünite bağlanabilmesi ve enerji verimliliğinin yüksek olmasıdır.Düşük sıcaklıklarda ısıtma, yüksek sıcaklarda soğutma yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca tek bir dış ünite kullanılması dolayısı ile ekonomik bir çözüm üretilmiş olmakla birlikte yapıların cephelerinde minimum alan işgal edilmektedir.

Doğal Gaz Merkezi Sistem Bacaları

Doğalgaz baca sistemleri, eş merkezli baca sistemleri, paslanmaz baca sistemleri yanında tamamlayıcı baca ekipmanları(dirsek, TE, TA, temizleme modülü, şapka modülü, kondes modülü, kepeçe, conta vb) uygulaması yapmaktayız.

DKP Kanal Sistemleri

Dikdörtgen ve yuvarlak havalandırma kanalı, istenilen ebatlarda galvaniz sacdan, alüminyumdan ve paslanmaz çelik sacdan 120-130-150-2500 mm. gibi kalınlıklardaki malzemelerden imal edilmektedir. Havalandırma kanalları fabrikasyon standartlarda flanşlı olarak imal edilir. İmalat sonrasında hava kanallarının birleştirme noktalarında mastik ve silikonla sızdırmazlık sağlanır. Hava kanalları aynı zamanda gerek duyulduğunda izolasyon kaplamalı olarak da imal edilebilir.